Evropski sklad za regionalni razvoj
SPOLEČNOST

Seznamte se s týmem

Naše kanceláře: Lublaň Záhřeb Bělehrad Praha
Lola Novaković
Lola Novaković
Po absolvování studia obecné lingvistiky na Filozofické fakultě v Bělehradě odvála Lolu láska k italskému jazyku ke studiu ekonomie na Univerzitě v Terstu, kde si nejen zdokonalila italštinu, ale také získala rozsáhlé znalosti z oblasti financí, a skvělým způsobem tak spojila příjemné s užitečným. Vedle italštiny ovládá skvěle i angličtinu. Přestože je Lola teprve na počátku své pracovní kariéry, prokazuje velký cit pro mezilidské vztahy a obchodní organizaci. V Alkemistu našla způsob, jak propojit svou lásku k lingvistice s ekonomií.
Ve svém volném čase ráda čte, protože četba jí umožňuje být obyvatelkou mnoha míst po celém světě, včetně Joyceova Dublinu.
Ema Bonifačić
Ema Bonifačić
Ema nastoupila do kanceláře v Záhřebu poprvé v roce 2019 ještě jako studentka na odbornou praxi a už tehdy si ji radost vyzařující z celého týmu i dynamika práce projektového manažera zcela získaly. Vrátila se sem ihned po dokončení studia anglického jazyka a literární komparatistiky na Filozofické fakultě v Záhřebu. V plánu má prohlubovat si své znalosti italštiny a němčiny, které získala díky množství letních brigád na různých pracovních pozicích v oblasti turistického ruchu... jakmile si na chvíli odpočine od knížek, které tak ráda čte.
Vanja Tošić
Vanja Tošić
Vanja se připojila k týmu Alkemist v Bělehradě jako Account Manager v roce 2021 a to po více než šesti letech zkušeností s různými pozicemi v oblasti zákaznického servisu. Svou kariéru započala u srbské národní letecké společnosti, kde měla příležitost setkat se a pracovat s lidmi z celého světa a objevila tak svou schopnost vytěžit to nejlepší z každé situace. Ukázalo se, že Alkemist byl perfektní volbou, která propojuje její zkušenosti s překladatelskými pracovními postupy a jejím zájmem o cizí jazyky. Vanja má ráda, když se lidé v její přítomnosti cítí příjemně, a považuje tuto dovednost za obzvláště užitečnou pro vyjednávání projektů s novými klienty. Její skrytou vášní je umění. To jí pomáhá najít krásu ve všem, dokonce i v pracovním prostředí, které se díky ní stává kreativním a zajímavým. Její předchozí zkušenosti s prací s klienty, společně s pozitivním přístupem, laskavostí a schopností řešit problémy, z ní činí skvělého Account Managera společnosti Alkemist.
Teja Jakoš
Teja Jakoš
Po ukončení studia angličtiny a španělštiny na Filozofické fakultě Univerzity v Lublani a návratu z výměnného pobytu ve Španělsku se Tejina kariéra začala ubírat směrem k odvětví MICE. Pomohla zorganizovat a zajistit hladký průběh mnoha domácích i mezinárodních akcí. Po třech letech této akční práce se rozhodla vrátit více ke svým kořenům a v roce 2021 se stala projektovou manažerkou ve společnosti Alkemist v Lublani.
Úloha projektové manažerky je pro ni šitá na míru, kombinuje totiž dva její oblíbené obory – organizování a lingvistiku! Teja s chutí čelí všem výzvám a nezastaví se, dokud nesplní všechny klientovy požadavky.
Navíc, také s chutí, peče! Svým pekařským uměním v podobě báječných zákusků se dokonale stará o to, abychom my ostatní reálně nikdy neměli „figuru do plavek“ (kterou na rozdíl od ní vážně nemáme).
Nina Hočevar
Nina Hočevar
Ninino nadšení pro cizí jazyky a kultury ji zavedlo ke studiu překladatelství angličtiny a francouzštiny, během něhož nabyla teoretické znalosti i praktické zkušenosti. Pracovala jako překladatelka a poznávala svět jako cestovatelka. Navštívila mnoho evropských zemí a krásně o cestování vypráví.
Po ukončení studia zkoušela najít svoje štěstí v organizátorských vodách. Práce Ninu bavila a šla jí dobře, přesto se nakonec rozhodla, že chce zpracovávat komplexnější úkoly s trvalou hodnotou a tak nalezla svou cestu do naší kanceláře, kde pracuje jako zkušená překladatelka a projektová manažerka.
Nyní Nina dohlíží zejména na kvalitu a hladký průběh překladatelského procesu a zároveň zajišťuje, aby byla vaše uživatelská zkušenost ještě lepší než obvykle.
Slađana Ćetojević
Slađana Ćetojević
Manažer obchodu a prodeje v kanceláři Lublaň
alkemist@alkemist.si
+386 82 80 38 50
Slađana Ćetojević se k týmu Alkemist přidala roku 2017 a od té doby se úspěšně stará o spokojenost zákazníků. Protože ji práce s lidmi baví, zapsala se na Vysokou školu turizmu v Portoroži, na které zdokonalila své komunikační i organizační schopnosti. S novými znalostmi a energií si na začátku skvěle vedla v roli Business Developera, kde se starala o přípravu nabídek a objednávek, komunikaci mezi zákazníky a projektovými manažery i o získávání nových zákazníků. Z důvodu obětavé práce a prokázaných schopností postoupila v září 2021 ještě o stupínek výš a převzala vedení obchodu a prodeje v lublaňské kanceláři Alkemistu. Slađana má ráda nové výzvy, jež se objevují v každodenních situacích a ve styku se zákazníky, kteří jí z důvodu pozitivního přístupu důvěřují a rádi s ní spolupracují.
Igor Gorše
Igor Gorše
Vedoucí tlumočnického oddělení
igor.gorse@alkemist.si
+386 40 777751
Igor Gorše je odborník na technickou realizaci simultánního tlumočení. Od dětství se zajímal o technologie, přesné strojírenství a elektroniku. Bývalý policista je nyní přesně tam, kde to má rád - v prostředí plném drátů a různého zařízení. Igor se stará o technickou podporu na všech našich tlumočnických akcích a pomáhá našim klientům se všemi souvisejícími technickými otázkami.
Maja Grgasović
Maja Grgasović
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Po ukončení studia francouzského a anglického jazyka a literatury a zdokonalování svých dovedností na Generálním ředitelství pro překlad Evropské komise, odstartovala Maja kariéru překladatele se zvláštním zájmem o překlad textů pro organizace Evropské unie. Brzy je však připravena na nové výzvy, proto se s velkým nadšením v roce 2018 připojuje jako projektová manažerka k týmu společnosti Alkemist v Záhřebu. Svou práci si užívá, protože jí každodenně nabízí příležitost předvést své organizační schopnosti, a její oblíbenou součástí práce je hledání nových způsobů, jak udělat pro klienty více, než očekávají. Kromě své práce přispívá k pozitivní atmosféře v kanceláři svými vtipnými poznámkami.
Nina Andrijata
Nina Andrijata
V květnu roku 2015 kancelář v Záhřebu rozšiřovala svůj tým a otevřela novou pozici kancelářské podpory. Při této příležitosti se k nám přidala Nina Andrijata. Díky svým dlouholetým zkušenostem s účetnictvím přispívá k hladké organizaci administrativní části práce naší překladatelské agentury. Ostatní administraci a papírování nemají rádi. Nina si ho ovšem užívá a těší se na každou novou úlohu, kterou si zapisuje do jednoho z milionů souborů Excelu. Ano, to je pravda, Nina skutečně miluje Excel. A protože ve společnosti Alkemist věříme, že každý má právo ukázat svůj plný potenciál a být odměněn za své přispění týmu, v září roku 2017 byla Nina povýšena na pozici vedoucího financí skupiny Alkemist.
Anamarija Guć
Anamarija Guć
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Po ukončení studia španělského a nizozemského jazyka a literatury a dlouholeté práce v různých oblastech jazykového průmyslu se Anamarija v roce 2019 připojila k týmu společnosti Alkemist v Záhřebu. Svou lásku k jazykům, překladu, organizaci, zajišťování kvality a celoživotnímu vzdělávání promítla do své role projektového manažera. Největším potěšením z její každodenní práce jsou spokojení klienti a spolupracovníci po dobře odvedené práci. Na konci svého pracovního dne si ráda pustí nějaký kriminální film a je velmi pravděpodobné, že ji potkáte v nějakém baletním studiu nebo na józe.
Marija Jestrić
Marija Jestrić
Ředitelka mezinárodního prodeje
marija.jestric@alkemist.rs
+381 11 30 37 540
Marija převzala v září 2021 ve společnosti Alkemist místo ředitelky mezinárodního prodeje, které obnáší komerční řízení všech našich kanceláří. Charakterizují ji bohaté zkušenosti a vynikající prodejní výsledky, kterých před pozicí ředitelky dosahovala na místě Business Developera v Alkemistu – zde odvedla skvělou práci při získávání nových zákazníků, nyní se stará o potřeby stávajících klíčových zákazníků, vedení školení nových zaměstnanců v oddělení prodeje a o zavádění inovativních přístupů k jednání a prodeji. Marija se během desetileté kariéry v Alkemistu úspěšně podílela i na vytvoření hodnotového řetězce, aby zlepšila správu klíčových zákazníků, optimalizovala výsledky hospodaření a pozvedla úroveň povědomí o naší firmě. Mimořádně hrdá je na skvělou spolupráci s řadou velkých firem z oblasti automobilového, tabákového, farmaceutického, bankovního a technologického odvětví.
Lea Magdić
Lea Magdić
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Lea nastoupila do týmu v Záhřebu v roce 2017 poté, co pracovala v prodejním a překladatelském odvětví. Jako projektová manažerka ve společnosti Alkemist spojila své organizační schopnosti se svou láskou pro jazyky, překlad a práci s lidmi. Jejími úkoly je porozumět potřebám klienta, řídit včasné dodání projektů a provádět kontroly kvality překladů. Lea vystudovala magisterský program angličtiny a portugalštiny na Záhřebské univerzitě. Jeden semestr strávila na Portské univerzitě v Portugalsku. Vedle angličtiny a portugalštiny mluví Lea německy, španělsky a francouzsky. Do budoucna se chce naučit ještě další jazyky.
Marija Mirković
Marija Mirković
Marija začala svou kariéru ve společnosti Alkemist v roce 2006 jako manažerka. Pracovala na zřizování a strategickém rozvoji činnosti Alkemistu v Srbsku. S jejími znalostmi, trpělivostí a dříve získanými zkušenostmi v oblasti marketingu a organizace, se Mariji podařilo vybudovat Alkemist od malé začínající firmy k tomu, co je dnes - synonymum pro vysoce kvalitní a profesionální služby. Spoléhá se přitom na pečlivě vybraný, neustále rostoucí tým. Marija se stala v roce 2016 vedoucí manažerkou společnosti Alkemist v Bělehradu a od roku 2017 pracuje na pozici vedoucí manažerky společnosti Alkemist v Praze. Vystudovala Fakultu organizačních věd na Bělehradské univerzitě.
Stále hledáme jazykové odborníky.
Chcete se k nám přidat?
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>