Evropski sklad za regionalni razvoj
SPOLEČNOST

Seznamte se s týmem

Naše kanceláře: Lublaň Záhřeb Bělehrad Praha
Ema Bonifačić
Ema Bonifačić
Ema nastoupila do kanceláře v Záhřebu poprvé v roce 2019 ještě jako studentka na odbornou praxi a už tehdy si ji radost vyzařující z celého týmu i dynamika práce projektového manažera zcela získaly. Vrátila se sem ihned po dokončení studia anglického jazyka a literární komparatistiky na Filozofické fakultě v Záhřebu. V plánu má prohlubovat si své znalosti italštiny a němčiny, které získala díky množství letních brigád na různých pracovních pozicích v oblasti turistického ruchu... jakmile si na chvíli odpočine od knížek, které tak ráda čte.
Vanja Stupar
Vanja Stupar
Vanja se připojila k týmu Alkemist v Bělehradě jako Account Manager v roce 2021 a to po více než šesti letech zkušeností s různými pozicemi v oblasti zákaznického servisu. Svou kariéru započala u srbské národní letecké společnosti, kde měla příležitost setkat se a pracovat s lidmi z celého světa a objevila tak svou schopnost vytěžit to nejlepší z každé situace. Ukázalo se, že Alkemist byl perfektní volbou, která propojuje její zkušenosti s překladatelskými pracovními postupy a jejím zájmem o cizí jazyky. Vanja má ráda, když se lidé v její přítomnosti cítí příjemně, a považuje tuto dovednost za obzvláště užitečnou pro vyjednávání projektů s novými klienty. Její skrytou vášní je umění. To jí pomáhá najít krásu ve všem, dokonce i v pracovním prostředí, které se díky ní stává kreativním a zajímavým. Její předchozí zkušenosti s prací s klienty, společně s pozitivním přístupem, laskavostí a schopností řešit problémy, z ní činí skvělého Account Managera společnosti Alkemist.
Michaela Zoubková
Michaela Zoubková
Michaela v současné době zastává v Alkemistu dvě role. Jednou je pozice Business Developer pro ČR a druhou Vendor Manager pro všechny pobočky v Evropě.
BD je role velmi komplexní a naplňující. Poznávacím znamením agentury Alkemist je profesionalita a rychlost, a proto by měl i BD disponovat velkou mírou profesionality, mít pohotové reakce, vynikající úsudek a skvělé vyjednávací schopnosti. BD určuje spolu s majiteli směřování společnosti, ovlivňuje firemní kulturu, složení týmu, tón kominukace s klienty atd.
Pozice VM je pro společnost také zásadní, neboť VM hledá, vybírá a testuje překladatele i korektory a poté je integruje do komplexních služeb agentury. A bez absolutně skvělých, profesionálních překladatelů a korektorů nemůže fungovat žádná kvalitní překladatelská agentura.
Než se Michaela připojila k Alkemistu, pracovala v jiných oborech v menších firmách (finance, IT), kde má člověk šanci přičichnout” k mnoha rozličným činnostem. S růstem společností se zaměrovala více na aktivity provázané s HR. Budovala menší i větší týmy, ale často také jednala s obchodními partnery a domlouvala podmínky projektů. Proto je pro ni spojení dvou prolínajících se rolí u nás to pravé a přináší synergický efekt.
Teja Jakoš
Teja Jakoš
Po ukončení studia angličtiny a španělštiny na Filozofické fakultě Univerzity v Lublani a návratu z výměnného pobytu ve Španělsku se Tejina kariéra začala ubírat směrem k odvětví MICE. Pomohla zorganizovat a zajistit hladký průběh mnoha domácích i mezinárodních akcí. Po třech letech této akční práce se rozhodla vrátit více ke svým kořenům a v roce 2021 se stala projektovou manažerkou ve společnosti Alkemist v Lublani.
Úloha projektové manažerky je pro ni šitá na míru, kombinuje totiž dva její oblíbené obory – organizování a lingvistiku! Teja s chutí čelí všem výzvám a nezastaví se, dokud nesplní všechny klientovy požadavky.
Navíc, také s chutí, peče! Svým pekařským uměním v podobě báječných zákusků se dokonale stará o to, abychom my ostatní reálně nikdy neměli „figuru do plavek“ (kterou na rozdíl od ní vážně nemáme).
Nina Šimanovič
Nina Šimanovič
Po dokončení studia překladatelství a tlumočnictví začala Nina svou profesní dráhu jako kariérní poradce v mezinárodní společnosti, kde pomáhala mladým lidem s důležitým životním krokem – s přihlašováním na univerzity v zahraničí.
Brzy však byla připravená na náročnější úkoly a rozhodla se pro práci v rámci překladatelského procesu. Proto se Nina letos připojila k lublaňskému týmu společnosti Alkemist jako projektová manažerka.
Nina si na své práci užívá, že je různorodá, dynamická a žádný den není stejný jako den předchozí. Zařídit, aby vaše překlady byly hotové rychle, za použití správné terminologie a za najlepší cenu, je teď její každodenní „challenge“. Jejím cílem je naplňovat očekávání klientů a nepřestává na překladech pracovat, dokud nejsou vybroušené k dokonalosti.
Nina Hočevar
Nina Hočevar
Ninino nadšení pro cizí jazyky a kultury ji zavedlo ke studiu překladatelství angličtiny a francouzštiny, během něhož nabyla teoretické znalosti i praktické zkušenosti. Pracovala jako překladatelka a poznávala svět jako cestovatelka. Navštívila mnoho evropských zemí a krásně o cestování vypráví.
Po ukončení studia zkoušela najít svoje štěstí v organizátorských vodách. Práce Ninu bavila a šla jí dobře, přesto se nakonec rozhodla, že chce zpracovávat komplexnější úkoly s trvalou hodnotou a tak nalezla svou cestu do naší kanceláře, kde pracuje jako zkušená překladatelka a projektová manažerka.
Nyní Nina dohlíží zejména na kvalitu a hladký průběh překladatelského procesu a zároveň zajišťuje, aby byla vaše uživatelská zkušenost ještě lepší než obvykle.
Milena Velikinac
Milena Velikinac
Milena je součástí překladatelské společnosti Alkemist od roku 2017. Je odpovědná za výběr nových kandidátů, rozšiřování našeho týmu lingvistů a posilování spolupráce mezi nimi. Milena je kontaktní osobou se společností Alkemist a zároveň člověkem, na kterého se naši spolupracovníci obracejí, když potřebují pomoci s různými finančními a administrativními záležitostmi. Její práce je příkladem toho, že všechny role v překladatelském týmu jsou úzce propojeny. Milena září v roli Account Managerky, zpracovává projekty a udržuje úspěšnou komunikaci se spolupracovníky i klienty.
Než Milena začala pracovat ve společnosti Alkemist, byla součástí týmu Centra pro kariérní rozvoj a poradenství pro studenty na Bělehradské univerzitě, kde na dvou mezinárodních projektech pracovala jako finanční správce. Milena absolvovala Ekonomickou fakultu Bělehradské univerzity.
Slađana Četojević
Slađana Četojević
Sladana Cetojevic se k týmu společnosti Alkemist přidala v roce 2017 a od té doby úspěšně zajišťuje spokojenost klientů. Pro svou lásku k práci s lidmi navštěvovala Fakultu cestovního ruchu a Portotoži, kde si zdokonalila komunikační a organizační schopnosti, které jí pomáhají vyniknout v pozici Senior Business Developer. Ve společnosti Alkemist se Sladana stará o přípravu nabídek a objednávek klientů, o komunikaci mezi klienty a projektovými manažery a o získávání nových klientů. Baví ji každý den čelit novým výzvám a být v kontaktu s klienty, kteří s ní rádi spolupracují díky její pozitivní energii a přístupné osobnosti.
Igor Gorše
Igor Gorše
Vedoucí tlumočnického oddělení
igor.gorse@alkemist.si
+386 40 777751
Igor Gorše je odborník na technickou realizaci simultánního tlumočení. Od dětství se zajímal o technologie, přesné strojírenství a elektroniku. Bývalý policista je nyní přesně tam, kde to má rád - v prostředí plném drátů a různého zařízení. Igor se stará o technickou podporu na všech našich tlumočnických akcích a pomáhá našim klientům se všemi souvisejícími technickými otázkami.
Maja Grgasović
Maja Grgasović
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Po ukončení studia francouzského a anglického jazyka a literatury a zdokonalování svých dovedností na Generálním ředitelství pro překlad Evropské komise, odstartovala Maja kariéru překladatele se zvláštním zájmem o překlad textů pro organizace Evropské unie. Brzy je však připravena na nové výzvy, proto se s velkým nadšením v roce 2018 připojuje jako projektová manažerka k týmu společnosti Alkemist v Záhřebu. Svou práci si užívá, protože jí každodenně nabízí příležitost předvést své organizační schopnosti, a její oblíbenou součástí práce je hledání nových způsobů, jak udělat pro klienty více, než očekávají. Kromě své práce přispívá k pozitivní atmosféře v kanceláři svými vtipnými poznámkami.
Nina Andrijata
Nina Andrijata
V květnu roku 2015 kancelář v Záhřebu rozšiřovala svůj tým a otevřela novou pozici kancelářské podpory. Při této příležitosti se k nám přidala Nina Andrijata. Díky svým dlouholetým zkušenostem s účetnictvím přispívá k hladké organizaci administrativní části práce naší překladatelské agentury. Ostatní administraci a papírování nemají rádi. Nina si ho ovšem užívá a těší se na každou novou úlohu, kterou si zapisuje do jednoho z milionů souborů Excelu. Ano, to je pravda, Nina skutečně miluje Excel. A protože ve společnosti Alkemist věříme, že každý má právo ukázat svůj plný potenciál a být odměněn za své přispění týmu, v září roku 2017 byla Nina povýšena na pozici vedoucího financí skupiny Alkemist.
Anamarija Guć
Anamarija Guć
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Po ukončení studia španělského a nizozemského jazyka a literatury a dlouholeté práce v různých oblastech jazykového průmyslu se Anamarija v roce 2019 připojila k týmu společnosti Alkemist v Záhřebu. Svou lásku k jazykům, překladu, organizaci, zajišťování kvality a celoživotnímu vzdělávání promítla do své role projektového manažera. Největším potěšením z její každodenní práce jsou spokojení klienti a spolupracovníci po dobře odvedené práci. Na konci svého pracovního dne si ráda pustí nějaký kriminální film a je velmi pravděpodobné, že ji potkáte v nějakém baletním studiu nebo na józe.
Marija Jestrić
Marija Jestrić
Postavení Business Developer ve společnosti Alkemist zahrnuje velké množství úkolů - včetně získávání nových klientů a péči o potřeby stávajících klíčových klientů. Navíc tato pozice vyžaduje, aby se Marija starala o vzdělávání nových zaměstnanců v obchodním oddělení a zaváděla nové a inovativní techniky vyjednávání a prodeje. Spolupracuje s celým řetězcem za účelem rozšíření nabídky společnosti Alkemist a maximalizace obchodních výsledků, zvýšení povědomí o značce a růstu výnosů v naší společnosti. Obzvlášť pyšná je na spolupráci s mnoha renomovanými společnostmi v oblasti automobilového, tabákového a farmaceutického průmyslu, technologií, bankovnictví a financí, kterou během svého desetiletého působení ve společnosti Alkemist navázala.
Lea Magdić
Lea Magdić
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Lea nastoupila do týmu v Záhřebu v roce 2017 poté, co pracovala v prodejním a překladatelském odvětví. Jako projektová manažerka ve společnosti Alkemist spojila své organizační schopnosti se svou láskou pro jazyky, překlad a práci s lidmi. Jejími úkoly je porozumět potřebám klienta, řídit včasné dodání projektů a provádět kontroly kvality překladů. Lea vystudovala magisterský program angličtiny a portugalštiny na Záhřebské univerzitě. Jeden semestr strávila na Portské univerzitě v Portugalsku. Vedle angličtiny a portugalštiny mluví Lea německy, španělsky a francouzsky. Do budoucna se chce naučit ještě další jazyky.
Marija Mirković
Marija Mirković
Marija začala svou kariéru ve společnosti Alkemist v roce 2006 jako manažerka. Pracovala na zřizování a strategickém rozvoji činnosti Alkemistu v Srbsku. S jejími znalostmi, trpělivostí a dříve získanými zkušenostmi v oblasti marketingu a organizace, se Mariji podařilo vybudovat Alkemist od malé začínající firmy k tomu, co je dnes - synonymum pro vysoce kvalitní a profesionální služby. Spoléhá se přitom na pečlivě vybraný, neustále rostoucí tým. Marija se stala v roce 2016 vedoucí manažerkou společnosti Alkemist v Bělehradu a od roku 2017 pracuje na pozici vedoucí manažerky společnosti Alkemist v Praze. Vystudovala Fakultu organizačních věd na Bělehradské univerzitě.
Stále hledáme jazykové odborníky.
Chcete se k nám přidat?
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>