Evropski sklad za regionalni razvoj
SPOLEČNOST

Seznamte se s týmem

Naše kanceláře: Lublaň Záhřeb Bělehrad Praha
Lola Novaković
Lola Novaković
Po absolvování studia obecné lingvistiky na Filozofické fakultě v Bělehradě odvála Lolu láska k italskému jazyku ke studiu ekonomie na Univerzitě v Terstu, kde si nejen zdokonalila italštinu, ale také získala rozsáhlé znalosti z oblasti financí, a skvělým způsobem tak spojila příjemné s užitečným. Vedle italštiny ovládá skvěle i angličtinu. Přestože je Lola teprve na počátku své pracovní kariéry, prokazuje velký cit pro mezilidské vztahy a obchodní organizaci. V Alkemistu našla způsob, jak propojit svou lásku k lingvistice s ekonomií.
Ve svém volném čase ráda čte, protože četba jí umožňuje být obyvatelkou mnoha míst po celém světě, včetně Joyceova Dublinu.
Ema Bonifačić
Ema Bonifačić
Ema nastoupila do kanceláře v Záhřebu poprvé v roce 2019 ještě jako studentka na odbornou praxi a už tehdy si ji radost vyzařující z celého týmu i dynamika práce projektového manažera zcela získaly. Vrátila se sem ihned po dokončení studia anglického jazyka a literární komparatistiky na Filozofické fakultě v Záhřebu. V plánu má prohlubovat si své znalosti italštiny a němčiny, které získala díky množství letních brigád na různých pracovních pozicích v oblasti turistického ruchu... jakmile si na chvíli odpočine od knížek, které tak ráda čte.
Vanja Stupar
Vanja Stupar
Vanja se připojila k týmu Alkemist v Bělehradě jako Account Manager v roce 2021 a to po více než šesti letech zkušeností s různými pozicemi v oblasti zákaznického servisu. Svou kariéru započala u srbské národní letecké společnosti, kde měla příležitost setkat se a pracovat s lidmi z celého světa a objevila tak svou schopnost vytěžit to nejlepší z každé situace. Ukázalo se, že Alkemist byl perfektní volbou, která propojuje její zkušenosti s překladatelskými pracovními postupy a jejím zájmem o cizí jazyky. Vanja má ráda, když se lidé v její přítomnosti cítí příjemně, a považuje tuto dovednost za obzvláště užitečnou pro vyjednávání projektů s novými klienty. Její skrytou vášní je umění. To jí pomáhá najít krásu ve všem, dokonce i v pracovním prostředí, které se díky ní stává kreativním a zajímavým. Její předchozí zkušenosti s prací s klienty, společně s pozitivním přístupem, laskavostí a schopností řešit problémy, z ní činí skvělého Account Managera společnosti Alkemist.
Teja Jakoš
Teja Jakoš
Po ukončení studia angličtiny a španělštiny na Filozofické fakultě Univerzity v Lublani a návratu z výměnného pobytu ve Španělsku se Tejina kariéra začala ubírat směrem k odvětví MICE. Pomohla zorganizovat a zajistit hladký průběh mnoha domácích i mezinárodních akcí. Po třech letech této akční práce se rozhodla vrátit více ke svým kořenům a v roce 2021 se stala projektovou manažerkou ve společnosti Alkemist v Lublani.
Úloha projektové manažerky je pro ni šitá na míru, kombinuje totiž dva její oblíbené obory – organizování a lingvistiku! Teja s chutí čelí všem výzvám a nezastaví se, dokud nesplní všechny klientovy požadavky.
Navíc, také s chutí, peče! Svým pekařským uměním v podobě báječných zákusků se dokonale stará o to, abychom my ostatní reálně nikdy neměli „figuru do plavek“ (kterou na rozdíl od ní vážně nemáme).
Nina Hočevar
Nina Hočevar
Ninino nadšení pro cizí jazyky a kultury ji zavedlo ke studiu překladatelství angličtiny a francouzštiny, během něhož nabyla teoretické znalosti i praktické zkušenosti. Pracovala jako překladatelka a poznávala svět jako cestovatelka. Navštívila mnoho evropských zemí a krásně o cestování vypráví.
Po ukončení studia zkoušela najít svoje štěstí v organizátorských vodách. Práce Ninu bavila a šla jí dobře, přesto se nakonec rozhodla, že chce zpracovávat komplexnější úkoly s trvalou hodnotou a tak nalezla svou cestu do naší kanceláře, kde pracuje jako zkušená překladatelka a projektová manažerka.
Nyní Nina dohlíží zejména na kvalitu a hladký průběh překladatelského procesu a zároveň zajišťuje, aby byla vaše uživatelská zkušenost ještě lepší než obvykle.
Milena Velikinac
Milena Velikinac
Milena je součástí překladatelské společnosti Alkemist od roku 2017. Je odpovědná za výběr nových kandidátů, rozšiřování našeho týmu lingvistů a posilování spolupráce mezi nimi. Milena je kontaktní osobou se společností Alkemist a zároveň člověkem, na kterého se naši spolupracovníci obracejí, když potřebují pomoci s různými finančními a administrativními záležitostmi. Její práce je příkladem toho, že všechny role v překladatelském týmu jsou úzce propojeny. Milena září v roli Account Managerky, zpracovává projekty a udržuje úspěšnou komunikaci se spolupracovníky i klienty.
Než Milena začala pracovat ve společnosti Alkemist, byla součástí týmu Centra pro kariérní rozvoj a poradenství pro studenty na Bělehradské univerzitě, kde na dvou mezinárodních projektech pracovala jako finanční správce. Milena absolvovala Ekonomickou fakultu Bělehradské univerzity.
Slađana Ćetojević
Slađana Ćetojević
Manažer obchodu a prodeje v kanceláři Lublaň
alkemist@alkemist.si
+386 82 80 38 50
Slađana Ćetojević se k týmu Alkemist přidala roku 2017 a od té doby se úspěšně stará o spokojenost zákazníků. Protože ji práce s lidmi baví, zapsala se na Vysokou školu turizmu v Portoroži, na které zdokonalila své komunikační i organizační schopnosti. S novými znalostmi a energií si na začátku skvěle vedla v roli Business Developera, kde se starala o přípravu nabídek a objednávek, komunikaci mezi zákazníky a projektovými manažery i o získávání nových zákazníků. Z důvodu obětavé práce a prokázaných schopností postoupila v září 2021 ještě o stupínek výš a převzala vedení obchodu a prodeje v lublaňské kanceláři Alkemistu. Slađana má ráda nové výzvy, jež se objevují v každodenních situacích a ve styku se zákazníky, kteří jí z důvodu pozitivního přístupu důvěřují a rádi s ní spolupracují.
Igor Gorše
Igor Gorše
Vedoucí tlumočnického oddělení
igor.gorse@alkemist.si
+386 40 777751
Igor Gorše je odborník na technickou realizaci simultánního tlumočení. Od dětství se zajímal o technologie, přesné strojírenství a elektroniku. Bývalý policista je nyní přesně tam, kde to má rád - v prostředí plném drátů a různého zařízení. Igor se stará o technickou podporu na všech našich tlumočnických akcích a pomáhá našim klientům se všemi souvisejícími technickými otázkami.
Maja Grgasović
Maja Grgasović
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Po ukončení studia francouzského a anglického jazyka a literatury a zdokonalování svých dovedností na Generálním ředitelství pro překlad Evropské komise, odstartovala Maja kariéru překladatele se zvláštním zájmem o překlad textů pro organizace Evropské unie. Brzy je však připravena na nové výzvy, proto se s velkým nadšením v roce 2018 připojuje jako projektová manažerka k týmu společnosti Alkemist v Záhřebu. Svou práci si užívá, protože jí každodenně nabízí příležitost předvést své organizační schopnosti, a její oblíbenou součástí práce je hledání nových způsobů, jak udělat pro klienty více, než očekávají. Kromě své práce přispívá k pozitivní atmosféře v kanceláři svými vtipnými poznámkami.
Nina Andrijata
Nina Andrijata
V květnu roku 2015 kancelář v Záhřebu rozšiřovala svůj tým a otevřela novou pozici kancelářské podpory. Při této příležitosti se k nám přidala Nina Andrijata. Díky svým dlouholetým zkušenostem s účetnictvím přispívá k hladké organizaci administrativní části práce naší překladatelské agentury. Ostatní administraci a papírování nemají rádi. Nina si ho ovšem užívá a těší se na každou novou úlohu, kterou si zapisuje do jednoho z milionů souborů Excelu. Ano, to je pravda, Nina skutečně miluje Excel. A protože ve společnosti Alkemist věříme, že každý má právo ukázat svůj plný potenciál a být odměněn za své přispění týmu, v září roku 2017 byla Nina povýšena na pozici vedoucího financí skupiny Alkemist.
Anamarija Guć
Anamarija Guć
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Po ukončení studia španělského a nizozemského jazyka a literatury a dlouholeté práce v různých oblastech jazykového průmyslu se Anamarija v roce 2019 připojila k týmu společnosti Alkemist v Záhřebu. Svou lásku k jazykům, překladu, organizaci, zajišťování kvality a celoživotnímu vzdělávání promítla do své role projektového manažera. Největším potěšením z její každodenní práce jsou spokojení klienti a spolupracovníci po dobře odvedené práci. Na konci svého pracovního dne si ráda pustí nějaký kriminální film a je velmi pravděpodobné, že ji potkáte v nějakém baletním studiu nebo na józe.
Marija Jestrić
Marija Jestrić
Ředitelka mezinárodního prodeje
marija.jestric@alkemist.rs
+381 11 30 37 540
Marija převzala v září 2021 ve společnosti Alkemist místo ředitelky mezinárodního prodeje, které obnáší komerční řízení všech našich kanceláří. Charakterizují ji bohaté zkušenosti a vynikající prodejní výsledky, kterých před pozicí ředitelky dosahovala na místě Business Developera v Alkemistu – zde odvedla skvělou práci při získávání nových zákazníků, nyní se stará o potřeby stávajících klíčových zákazníků, vedení školení nových zaměstnanců v oddělení prodeje a o zavádění inovativních přístupů k jednání a prodeji. Marija se během desetileté kariéry v Alkemistu úspěšně podílela i na vytvoření hodnotového řetězce, aby zlepšila správu klíčových zákazníků, optimalizovala výsledky hospodaření a pozvedla úroveň povědomí o naší firmě. Mimořádně hrdá je na skvělou spolupráci s řadou velkých firem z oblasti automobilového, tabákového, farmaceutického, bankovního a technologického odvětví.
Lea Magdić
Lea Magdić
Projektová manažerka
info@alkemist.hr
+385 (1) 6181537
Lea nastoupila do týmu v Záhřebu v roce 2017 poté, co pracovala v prodejním a překladatelském odvětví. Jako projektová manažerka ve společnosti Alkemist spojila své organizační schopnosti se svou láskou pro jazyky, překlad a práci s lidmi. Jejími úkoly je porozumět potřebám klienta, řídit včasné dodání projektů a provádět kontroly kvality překladů. Lea vystudovala magisterský program angličtiny a portugalštiny na Záhřebské univerzitě. Jeden semestr strávila na Portské univerzitě v Portugalsku. Vedle angličtiny a portugalštiny mluví Lea německy, španělsky a francouzsky. Do budoucna se chce naučit ještě další jazyky.
Marija Mirković
Marija Mirković
Marija začala svou kariéru ve společnosti Alkemist v roce 2006 jako manažerka. Pracovala na zřizování a strategickém rozvoji činnosti Alkemistu v Srbsku. S jejími znalostmi, trpělivostí a dříve získanými zkušenostmi v oblasti marketingu a organizace, se Mariji podařilo vybudovat Alkemist od malé začínající firmy k tomu, co je dnes - synonymum pro vysoce kvalitní a profesionální služby. Spoléhá se přitom na pečlivě vybraný, neustále rostoucí tým. Marija se stala v roce 2016 vedoucí manažerkou společnosti Alkemist v Bělehradu a od roku 2017 pracuje na pozici vedoucí manažerky společnosti Alkemist v Praze. Vystudovala Fakultu organizačních věd na Bělehradské univerzitě.
Stále hledáme jazykové odborníky.
Chcete se k nám přidat?
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>