Evropski sklad za regionalni razvoj
Soudní překlady

Osvědčená kvalita, ověření pravosti a přesnost

Naši soudní tlumočníci zajistí přesné překlady a ověření vysvědčení, rodných listů, policejních zpráv, oddacích listů, smluv, plných mocí, diplomů a dalších dokumentů.
OBJEDNAT ONLINE Obchodní kontakt
Soudní překlady
Soudní překlady

Překlady s razítky soudních tlumočníků

Oficiální dokumenty, například univerzitní diplomy, rodné listy, policejní zprávy, smlouvy, plné moci, diplomy nebo potvrzení o sňatku obvykle musejí být pro zajištění přesnosti přeloženy a ověřeny soudním tlumočníkem.

Soudní tlumočníci překladatelské agentury Alkemist jsou odborníci z nejrůznějších oblastí, což znamená, že zcela rozumí textu i kontextu daného dokumentu, a díky tomu vám mohou pomoci budovat dobrou pověst vaší firmy ve světě mezinárodního obchodu.

Získat soudního tlumočníka.

Jakou úroveň kvality
překladu potřebujete?

Abyste dostali přesně takový překlad, jaký požadujete, a cenu, jakou si přejete, můžete si v překladatelské agentuře Alkemist vybrat různé úrovně kvality překladů:

Základní
překlad

Základní překlad znamená, že všechny dokumenty přeložíme, co nejdříve to bude možné, a to bez korektury či editace. Tento typ překladu je ideální, pokud potřebujete textu co nejrychleji porozumět.

Profesionální
překlad

Profesionální překlad sestává ze tří fází. Nejprve je text přeložen specializovaným překladatelem. Poté text projde korekturou rodilého mluvčího cílového jazyka. Nakonec text projde kontrolou dalšího specialisty. Tento typ překladu je vhodný pro texty určené k publikování nebo specializované dokumenty, kde velmi záleží na kvalitě.

Transkreace

Transkreace je adaptace textu do cílového jazyka. Nejedná se o pouhý překlad, protože text je přepsán do cizího jazyka v souladu s cílovým publikem a kulturou. Tento typ překladu je vhodný pro marketingové kampaně a lokalizaci webových stránek.

Ověřené
překlady

Ověřené překlady vykonávají soudní tlumočníci. Používají se pro certifikáty, diplomy a další oficiální dokumenty, které musejí být přeloženy a opatřeny razítkem soudního tlumočníka.

Potřebujete rychlý překlad?

Na druhé straně těchto webových stránek už čekají překladatelé a jen minutka je potřeba k tomu, aby se dali do práce!

Potřebujete náročnější službu?

Pokud jsou požadavky ohledně množství nebo obsahu překladů náročnější, kontaktujte nás, abychom se domluvili.

Zavolejte na 800 505 010
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>