Evropski sklad za regionalni razvoj

Vybavení pro simultánní tlumočení

V překladatelské agentuře Alkemist vám zajistíme odborníky a veškeré potřebné vybavení k realizaci simultánního tlumočení.

Pořádáte konferenci s mnoha mezinárodními řečníky? Potřebujete simultánní tlumočníky, kabiny, reproduktory a mikrofony, abyste uspokojili mluvčí všech jazyků?

Zavolejte nám.

Tohle všechno my zvládneme, a to kdykoliv budete vyžadovat.

Tlumočnické kabiny Audipack 9300

Zvukotěsné kabiny, které jsou vhodné pro simultánní tlumočení 2-3 tlumočníků. Kabiny Audipack jsou kompatibilní s normou ISO 4043.

Rozměry kabiny jsou
1,6 m x 1,6 m x 2 m.

Kapesní přijímač s 32 kanály

Ten lze použít s jedním nebo dvěma sluchátky. Zařízení používá vysílací systém IR, který umožňuje volný pohyb účastníků. Díky nové digitální IR technologii není signál ničím rušen.

Ozvučení

Zvukový systém EONA - ADR spárovaný s mikrofonem SHURE zajišťuje kvalitní reprodukci zvuku.

Diskuzní jednotky BOSCH

Stolní diskusní jednotky mají pevně připojený mikrofon a tlačítka umožňující mluvčím požádat o slovo. Výška mikrofonu je nastavitelná, stolní jednotka je vybavena konektorem pro sluchátka a uživatelé si mohou na základě zařízení zvolit překladový kanál.

Tlumočnické vybavení

Při organizaci události, která vyžaduje simultánní tlumočení, vyberte zkušený personál a použijte digitální systém INTEGRUS, který již po mnoho let nabízí to nejlepší z oboru.

Událost bez technických komplikací.

Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>