Evropski sklad za regionalni razvoj
Tlumočení

Přemostěte jazykové bariéry

Překládáme simultánně, konsekutivně, šeptem a dokonce i do znakového jazyka během pracovních cest, seminářů, obchodních jednání, státních protokolů nebo tiskových konferencí v 19 evropských zemích.

OBJEDNAT ONLINE Obchodní kontakt
Tlumočení
Tlumočení

Překleňte jazykové bariéry ve 110 různých jazycích

Chystáte se do země, jejímž jazykem nemluvíte nebo čekáte návštěvu někoho, jehož jazyk neovládáte?
Tlumočníci zkušení v oblasti simultánního a konsekutivního tlumočení i tlumočení do znakového jazyka překladatelské agentury Alkemist vám mohou na vašich obchodních schůzkách, seminářích, obchodních, tiskových a dalších konferencích nebo protokolárních událostech rychle přiskočit na pomoc.
Tlumočníci společnosti Alkemist mohou překládat během vašich obchodních schůzek, seminářů, tiskových konferencí a státních protokolů v 19 evropských zemích.
V případě potřeby mohou také cestovat s vámi.
Mohou vám pomoci vyjednávat nebo pronést řeč na výročním setkání firmy.
Jakou službu si přejete?

Simultánní tlumočení

Při tomto typu tlumočení sedí dva tlumočníci v kabině a poslouchají zvukový kanál. V reálném čase mluví zároveň s mluvčím. Diváci je poslouchají pomocí (bezdrátových) sluchátek. Tlumočníci se každých 15 až 20 minut střídají, protože poslech, tlumočení, psaní poznámek, používání správné terminologie, a to vše zároveň, je psychicky náročné.
Společnost Alkemist disponuje vším nezbytným vybavením, a také zkušenými techniky, kteří ho sestaví dohromady.
S technickými záležitostmi si nemusíte lámat hlavu.

Konsekutivní tlumočení

Tlumočník stojí vedle mluvčího a po pronesení jednotlivých částí projevu tlumočí. Pokud je tlumočení zamýšleno pouze pro jednoho nebo dva lidi v místnosti, tlumočník sedí vedle posluchačů a tlumočí jim šeptem.
Vzhledem k tomu, že tlumočník sedí nebo stojí vedle vás, není potřeba žádné vybavení, ale v případě potřeby lze poskytnout mikrofony a další sluchátka, stejně jako je možné audio a video nahrávání události.

Tlumočení do znakového jazyka

Tlumočníci přetlumočí promluvu do znakové řeči účastníkům rozhovoru se sluchovým postižením.

Vybavení pro simultánní tlumočení

Vlastníme nejlepší vybavení pro simultánní tlumočení.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE VYBAVENÍ

Reference

Se spoluprací s firmou Alkemist jsme velmi spokojeni, především s kvalitou překladů, zejména s konzistencí dlouhých textů (brožur) a skutečností, že každý překlad projde korekturou. Zvláště bychom vyzdvihli velkou profesionalitu ve vztahu ke klientům, jakož i rychlost provedení služeb, což je v současném obchodním světě také velice důležitý faktor.
Překladatelskou agenturu  Alkemist charakterizují včasnost, spolehlivost a kvalita služeb, se kterou jsme velice spokojeni.
Tímto bychom rádi potvrdili, že jsme byli se způsobem práce týmu Alkemist, prevajalske storitve, d.o.o. velmi spokojeni. Především chceme zdůraznit jejich schopnost rychle reagovat a jejich spolehlivost, profesionální přístup a vhodný způsob komunikace i spolupráce s námi.
S vašimi službami jsme velmi spokojeni. Rychlá práce a rychlá odezva, překlad vždy vypracujete do termínu. Gratulujeme.
Alkemist nabízí rychlé, profesionální překlady a na vysoké úrovni. Jsou přizpůsobiví a my víme, že se na ně můžeme vždy spolehnout. Jsme potěšeni jejich pozorností a jsme si jisti, že si vysokou kvalitu svých služeb udrží.
Se službami agentury Alkemist, prevajalske storitve, d.o.o. jsme velmi spokojeni jak s ohledem na kvalitu  překladů, tak respektování termínů, které jsou domluvené pro provedení služeb.
Naši spolupráci s agenturou Alkemist můžeme označit jako velmi kvalitní, protože překlady vždy vypracují s velkou přesností a ve smluveném termínu. Pro texty interního charakteru zavedli terminologickou databázi, aby byly překlady vždy terminologicky správné a jednotné, toho si jako klienti velmi vážíme. Jejich kapacity jsou plně dostačující i pro delší a komplexnější překlady, které občas potřebujeme i ve velmi krátkém termínu. Z hlediska uživatele se nám moc líbí také jejich nový systém pro sdílení souborů Plunet, kde se můžeme vždy podívat, jak pokračuje náš překlad. V neposlední řadě bychom rádi pochválili vstřícnost a rychlou odezvu týmu projektových manažerů.
S překladatelskou agenturou Alkemist úspěšně spolupracujeme už dlouhá léta. Vyznačují se přesností, profesionalitou a kvalitní prací.
S agenturou Alkemist spolupracujeme již mnoho let. S nimi máme vše na jednom místě: překlady do jakéhokoliv jazyka, soudní překlady, korektury. Jsou rychlí, přizpůsobiví a texty přeloží opravdu kvalitně. S jejich službami a vstřícným přístupem jsme velmi spokojeni.
Je radost spolupracovat s agenturou Alkemist. Vždy jsou spolehliví, velice rychlí a moc milí.
Společnost je spolehlivým a rychle reagujícím partnerem. Skupina překladatelů se rychle naučila automobilovou terminologii. Vzhledem k tématu překladu se vždy snaží vybrat překladatele, kterému dané téma nejlépe vyhovuje.
S překladatelskou agenturou Alkemist spolupracovala naše firma už několikrát a pokaždé potvrzují kvalitní služby a příznivé ceny. Při spolupráci vždy dodržují smluvené termíny a tím objednavateli umožňují bezstarostné jednání s partnery a plnění závazků partnera vůči ostatním. Právě proto si přejeme a doufáme, že taková spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.
Nejkratší slova chvály, které popisují vaší práci a efektivitu, jsou: rychlost, korektnost, přesnost.
Profesionální v každém smyslu!
Doba reakce společnosti Alkemist je extrémně chvályhodná a rychlá. Kvalita jejich služeb je potvrzena trhem, z něhož NIKDY nepřišla žádná reklamace.
To, co se nám na agentuře Alkemist líbí nejvíce, je to, že nabízejí kompletní služby, ne pouze překlad, ale také úpravu textu a grafický design. Oceňujeme jejich inovativní a nezávislý přístup, který do projektů vnášejí, a s jakým plánují projekty nové.
Stručně řečeno, odpověď na naše požadavky jsme našli v překladatelské agentuře Alkemist: spolehlivost, rychlost a kvalita služeb spolu s příznivými cenami a profesionálním přístupem ke klientům.
Překladatelská agentura Alkemist nás přesvědčila svou rychlostí i kvalitou překladu, a stala se tak naším oblíbeným partnerem při překladech do mnoha světových jazyků. Vstřícný a odborný tým je jako třešnička na dortu skvělé spolupráce.
Agentura nabízí především rychlé, přesné a kvalitní služby v oblasti překládání s velkým respektem k domluveným termínům, což nám jako klientovi umožňuje hladký průběh našich obchodních úkolů a povinností.
Všechny zadané úkoly a projekty jsou řešeny kvalitně, profesionálně a v zadaném termínu, což z Alkemist dělá spolehlivého a profesionálního obchodního partnera. Zvláště bychom chtěli upozornit na flexibilitu zaměstnanců Alkemist v rámci termínů plnění našich požadavků.
Ericsson s.r.o Bělehrad s překladatelskou agenturou Alkemist už několik let úspěšně spolupracuje. Jsme spokojeni především s příjemným personálem a organizací, a také s výjimečným smyslem pro potřeby klienta a s plněním očekávání, i když jsou termíny pro překlad velmi krátké. Kvalita překladu je výborná a doteď jsme neměli žádné stížnosti. To, co je také důležité, je velký počet cizích jazyků, ze kterých a do kterých lze překládat, což je pro nás velice zásadní.
Jsme velmi spokojeni se službami překladatelské agentury Alkemist, s profesionálním přístupem k práci, přesností a respektem ke klientovi. V naději, že budeme spolupracovat i do budoucna, Vám ještě jednou srdečně děkujeme.
To, co chceme pochválit především, jsou mimo jiné odbornost, ochota a příznivá cena, korunou všeho je rychlá reakce, protože máme často urgentní objednávky. Vaše společnost nabízí správný poměr mezi “daným a získaným” a to je právě to, co potřebujeme. Určitě Vám i v budoucnu dáme svoji důvěru pro všechny nové projekty a rádi Vás doporučíme dále.
Je mi velkým potěšením oznámit Vám, že moji klienti v Albánii byli velmi spokojeni s letáky, které jsem nechal přeložit do albánského jazyka prostřednictvím vaší agentury, a které byly distribuovány zainteresovaným klientům na mezinárodním veletrhu KLIK EXPO 2008 v Tiraně. Doufám, že toto byl pouze začátek naší úspěšné spolupráce.
My jsme se spoluprací s Alkemist opravdu velice spokojeni. Jako první bychom zdůraznili profesionalitu. Vše se vyřizuje jednoduše a bez jakýchkoliv komplikací. Vyzdvihujeme zejména připravenost, že jejich tlumočník přijíždí k nám do Banja Vrujci. Ukázali se jako velmi profesionální, čehož si cení i zahraniční investoři a jejich překlady a chování byly samozřejmě na velmi vysoké úrovni.

Potřebujete rychlý překlad?

Na druhé straně těchto webových stránek už čekají překladatelé a jen minutka je potřeba k tomu, aby se dali do práce!

Potřebujete náročnější službu?

Pokud jsou požadavky ohledně množství nebo obsahu překladů náročnější, kontaktujte nás, abychom se domluvili.

Zavolejte na 800 505 010
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>