Evropski sklad za regionalni razvoj

Průmyslová odvětví

Překlad uživatelské příručky nebo letáku pro konkrétní odvětví vypadá jako jednoduchá věc. Krátké věty, jednoduchá syntax - nic podobného dlouhým, vyčerpávajícím, odbíhajícím myšlenkám právního dokumentu.

Protože pouze skutečně odborně kvalifikovaní překladatelé mohou zpaměti vyjmenovat deset druhů dřeva, betonu nebo slitin hliníku.
V překladatelské agentuře Alkemist se můžeme pochlubi 1200 jazykovými experty z nejrůznějších průmyslových odvětví, kteří pocházejí z 87 zemích.
OBJEDNAT ONLINE OBCHODNÍ KONTAKT
Oborové slovníky, glosáře a překladatelské paměti

Překladatelé, kteří se specializují v technickém oboru, mohou rozšroubovat stroj a vědí při tom jméno každého šroubku v několika jazycích. Každý dokument k překladu naskenujeme předtím, než ho přidělíme nejvhodnějšímu překladateli v konkrétním oboru.

Konkrétní terminologie nebo fráze zůstanou v celém dokumentu konzistentní díky použití překladové paměti.

Technologie a výroba

Někdy je prostě zapotřebí experta.
Odborně kvalifikovaní překladatelé s bohatými zkušenostmi, kteří znají jak jazyk, tak produkt.

Překládáme a transkreujeme materiály z automobilového, chemického, strojírenského, stavebního průmyslu a 34 dalších odvětvích. Pracujeme na manuálech, technických výkresech, zadávací dokumentaci, patentech apod.

Nechte nás vám pomoci.

Právo

Překlad právních dokumentů je úkolem pro specialistu, jenž je mimořádně vnímavý k detailům, je přesný a spolehlivý. Zde není žádný prostor pro chybu. Dokonce i nejmenší odchylka od původního textu vás může stát čas, peníze, prostě všechno.

Chcete-li bezchybný překlad, nechte naše odborníky přeložit vaše dokumenty, ať už to je poslední vůle nebo smlouva nebo jiné právní dokumenty.

Všechny informace považujeme za přísně důvěrné.

Přírodní vědy

Lékařské nebo farmaceutické výzkumné práce jsou vrcholem překladatelského umění. Na tento typ převodu textu je zapotřebí překladatele, který je zároveň vědec v daném oboru a lingvista. Společnost Alkemist zaměstnává lékařské odborníky s jazykovou kvalifikací, aby zajistil, že překladatel bude textu rozumět a překlad bude kvalitní.

Finance

Obchod nezná hranic. Nikdy to neplatilo více než v 21. století. Nicméně, každá země má své vlastní účetní zákony a terminologii, která se někdy liší i v téže jazykové zóně.

Abyste mohli doručit své finanční doklady včas a aby se nic neztratilo v překladu, společnost Alkemist skenuje dokumenty předtím, než je přidělí nejkvalifikovanějšímu překladateli z našeho týmu.

Všechny informace považujeme za přísně důvěrné.

Marketing a reklama

Možná jste slyšeli o nevydařených marketingových kampaních, kdy se překlad naprosto nepovedl a přeložený text byl neúmyslně legrační. Například překlad sloganu společnosti Coors, která vyrábí pivo, na španělském trhu mluví o průjmu. Nebo společnost Electrolux prodávala svoje vysavače pod sloganem "Nic není tak blbé jako Electrolux".

Když jste do toho investovali své peníze, tak vám to legrační nepřijde.
Překladatelé společnosti Alkemist jsou rodilí mluvčí a žijí v zemi, kde chcete spustit vaši kampaň nebo produkt. A proto zajistí, že se nic neztratí v překladu.

Cestování a turismus

Je těžké popsat rozdíl mezi dvěma hotely ve stejné oblasti, i když mluvíte domácím jazykem. Ale co když máte v okolí 30 dalších hotelů? Mají všichni stejné modré moře, jasné nebe a krásný borový les?

Zde přichází na řadu bohatá slovní zásoba a roky praxe.

Dopřejte svému hotelu a turistům to, že materiál přeložíte do všech jazyků, které potřebujete, a to překladateli se zkušeností v oboru.

Ti vědí, jak popsat 20 různými způsoby krásnou krajinu, a to ve 110 jazycích.

Vaši hosté budou nadšení.

Důvěřují nám
Bosch Tesla Bmw Siemens Addeco Samsung Unhcr Deloitte Red Cross Bayer Allianz Erste Coca Cola Lufthansa Johnson And Johnson New Yorker Generali Kaercher Porsche

Reference

Se spoluprací s firmou Alkemist jsme velmi spokojeni, především s kvalitou překladů, zejména s konzistencí dlouhých textů (brožur) a skutečností, že každý překlad projde korekturou. Zvláště bychom vyzdvihli velkou profesionalitu ve vztahu ke klientům, jakož i rychlost provedení služeb, což je v současném obchodním světě také velice důležitý faktor.
Překladatelskou agenturu  Alkemist charakterizují včasnost, spolehlivost a kvalita služeb, se kterou jsme velice spokojeni.
Tímto bychom rádi potvrdili, že jsme byli se způsobem práce týmu Alkemist, prevajalske storitve, d.o.o. velmi spokojeni. Především chceme zdůraznit jejich schopnost rychle reagovat a jejich spolehlivost, profesionální přístup a vhodný způsob komunikace i spolupráce s námi.
S vašimi službami jsme velmi spokojeni. Rychlá práce a rychlá odezva, překlad vždy vypracujete do termínu. Gratulujeme.
Alkemist nabízí rychlé, profesionální překlady a na vysoké úrovni. Jsou přizpůsobiví a my víme, že se na ně můžeme vždy spolehnout. Jsme potěšeni jejich pozorností a jsme si jisti, že si vysokou kvalitu svých služeb udrží.
Se službami agentury Alkemist, prevajalske storitve, d.o.o. jsme velmi spokojeni jak s ohledem na kvalitu  překladů, tak respektování termínů, které jsou domluvené pro provedení služeb.
Naši spolupráci s agenturou Alkemist můžeme označit jako velmi kvalitní, protože překlady vždy vypracují s velkou přesností a ve smluveném termínu. Pro texty interního charakteru zavedli terminologickou databázi, aby byly překlady vždy terminologicky správné a jednotné, toho si jako klienti velmi vážíme. Jejich kapacity jsou plně dostačující i pro delší a komplexnější překlady, které občas potřebujeme i ve velmi krátkém termínu. Z hlediska uživatele se nám moc líbí také jejich nový systém pro sdílení souborů Plunet, kde se můžeme vždy podívat, jak pokračuje náš překlad. V neposlední řadě bychom rádi pochválili vstřícnost a rychlou odezvu týmu projektových manažerů.
S překladatelskou agenturou Alkemist úspěšně spolupracujeme už dlouhá léta. Vyznačují se přesností, profesionalitou a kvalitní prací.
S agenturou Alkemist spolupracujeme již mnoho let. S nimi máme vše na jednom místě: překlady do jakéhokoliv jazyka, soudní překlady, korektury. Jsou rychlí, přizpůsobiví a texty přeloží opravdu kvalitně. S jejich službami a vstřícným přístupem jsme velmi spokojeni.
Je radost spolupracovat s agenturou Alkemist. Vždy jsou spolehliví, velice rychlí a moc milí.
Společnost je spolehlivým a rychle reagujícím partnerem. Skupina překladatelů se rychle naučila automobilovou terminologii. Vzhledem k tématu překladu se vždy snaží vybrat překladatele, kterému dané téma nejlépe vyhovuje.
S překladatelskou agenturou Alkemist spolupracovala naše firma už několikrát a pokaždé potvrzují kvalitní služby a příznivé ceny. Při spolupráci vždy dodržují smluvené termíny a tím objednavateli umožňují bezstarostné jednání s partnery a plnění závazků partnera vůči ostatním. Právě proto si přejeme a doufáme, že taková spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.
Nejkratší slova chvály, které popisují vaší práci a efektivitu, jsou: rychlost, korektnost, přesnost.
Profesionální v každém smyslu!
Doba reakce společnosti Alkemist je extrémně chvályhodná a rychlá. Kvalita jejich služeb je potvrzena trhem, z něhož NIKDY nepřišla žádná reklamace.
To, co se nám na agentuře Alkemist líbí nejvíce, je to, že nabízejí kompletní služby, ne pouze překlad, ale také úpravu textu a grafický design. Oceňujeme jejich inovativní a nezávislý přístup, který do projektů vnášejí, a s jakým plánují projekty nové.
Stručně řečeno, odpověď na naše požadavky jsme našli v překladatelské agentuře Alkemist: spolehlivost, rychlost a kvalita služeb spolu s příznivými cenami a profesionálním přístupem ke klientům.
Překladatelská agentura Alkemist nás přesvědčila svou rychlostí i kvalitou překladu, a stala se tak naším oblíbeným partnerem při překladech do mnoha světových jazyků. Vstřícný a odborný tým je jako třešnička na dortu skvělé spolupráce.
Agentura nabízí především rychlé, přesné a kvalitní služby v oblasti překládání s velkým respektem k domluveným termínům, což nám jako klientovi umožňuje hladký průběh našich obchodních úkolů a povinností.
Všechny zadané úkoly a projekty jsou řešeny kvalitně, profesionálně a v zadaném termínu, což z Alkemist dělá spolehlivého a profesionálního obchodního partnera. Zvláště bychom chtěli upozornit na flexibilitu zaměstnanců Alkemist v rámci termínů plnění našich požadavků.
Ericsson s.r.o Bělehrad s překladatelskou agenturou Alkemist už několik let úspěšně spolupracuje. Jsme spokojeni především s příjemným personálem a organizací, a také s výjimečným smyslem pro potřeby klienta a s plněním očekávání, i když jsou termíny pro překlad velmi krátké. Kvalita překladu je výborná a doteď jsme neměli žádné stížnosti. To, co je také důležité, je velký počet cizích jazyků, ze kterých a do kterých lze překládat, což je pro nás velice zásadní.
Jsme velmi spokojeni se službami překladatelské agentury Alkemist, s profesionálním přístupem k práci, přesností a respektem ke klientovi. V naději, že budeme spolupracovat i do budoucna, Vám ještě jednou srdečně děkujeme.
To, co chceme pochválit především, jsou mimo jiné odbornost, ochota a příznivá cena, korunou všeho je rychlá reakce, protože máme často urgentní objednávky. Vaše společnost nabízí správný poměr mezi “daným a získaným” a to je právě to, co potřebujeme. Určitě Vám i v budoucnu dáme svoji důvěru pro všechny nové projekty a rádi Vás doporučíme dále.
Je mi velkým potěšením oznámit Vám, že moji klienti v Albánii byli velmi spokojeni s letáky, které jsem nechal přeložit do albánského jazyka prostřednictvím vaší agentury, a které byly distribuovány zainteresovaným klientům na mezinárodním veletrhu KLIK EXPO 2008 v Tiraně. Doufám, že toto byl pouze začátek naší úspěšné spolupráce.
My jsme se spoluprací s Alkemist opravdu velice spokojeni. Jako první bychom zdůraznili profesionalitu. Vše se vyřizuje jednoduše a bez jakýchkoliv komplikací. Vyzdvihujeme zejména připravenost, že jejich tlumočník přijíždí k nám do Banja Vrujci. Ukázali se jako velmi profesionální, čehož si cení i zahraniční investoři a jejich překlady a chování byly samozřejmě na velmi vysoké úrovni.

Potřebujete rychlý překlad?

Na druhé straně těchto webových stránek už čekají překladatelé a jen minutka je potřeba k tomu, aby se dali do práce!

Potřebujete náročnější službu?

Pokud jsou požadavky ohledně množství nebo obsahu překladů náročnější, kontaktujte nás, abychom se domluvili.

Zavolejte na 800 505 010
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>