Evropski sklad za regionalni razvoj

Dobře namazaný překladatelský stroj

Jak dosáhnout dvojího: překládat hromadu textů, a přitom zachovávat kvalitu práce? Systém Alkemistu oba cíle efektivně spojuje, což dokazuje spokojenost zadavatelů i naše obchodní výsledky – dosud jsme pro více než 65 000 klientů z celého světa přeložili víc jak 950 miliónů jednotek textů a projekty jsme úspěšně ukončili v 98,8 % případů.

Zajímá vás náš překladatelský stroj Perpetuum Translatile, který se nikdy nezastaví?
PŘED PŘEKLADEM

Všechny potřebné souřadnice pro váš překlad

Před začátkem projektu se vyzbrojíme na co nejsnazší cestu k cíli. Vybavíme se terminologickým a stylistickým rámcem, který překládání vašich textů usměrní a sjednotí: shromáždíme glosáře a pravidla pro jednotnou úpravu dokumentů vaší firmy, pokud neexistují, pomůžeme vám zvolit klíčová slova i relevantní zdroje.

Do rukou správného překladatele

Systém Alkemistu ví, kdo je pro váš obor zvlášť kvalifikovaný, a překlad automaticky přidělí nejvhodnějšímu překladateli podle úrovně kvality, kterou zvolíte. Překladatel obdrží přednostní přístup, status preferenčního překladatele a výsledky testování pro jednotlivé projekty.

PŘEKLAD

V kontaktu s překladatelem

Jakmile překládání začne, můžete být s překladatelem v přímém kontaktu a vést ho, aby překlady odpovídaly vašim požadavkům. K obohacení kontextu můžete k projektu přidat i fotografie nebo videonahrávky. Takový flexibilní, funkčně bohatý a důsledný pracovní proces umožňují program memoQ a platforma TMS (Plunet), v nichž se veškeré překlady textů realizují.

Automatická kontrola kvality

Po celou dobu překládání je aktivní i vnitřní obranná linie proti chybám: automatizovaný systém kontroly, který vznikající překlad sleduje. Jakmile narazí na problém, nabídne návrhy korektury, například odlišný pravopis, opravu čísel nebo dodržování kódových složek, označení a glosáře.

Možnost dvojí kontroly

Pro doplňující finesy a opakovanou podrobnou kontrolu vám nabízíme také možnost další korektury. Nezávislý překladatel vše podrobně zkontroluje a zaměří se zvlášť na přesnost, přirozený styl cílového jazyka i dodržování vašich pokynů k překladu.

PO PŘEKLADU

Vaše závěrečné schválení

Jakmile je práce dokončena podle vašich pokynů a našich vnitřních norem, zašleme vám konečný překlad s radostí k potvrzení!

Důvěřují nám
Bosch Tesla Bmw Siemens Addeco Samsung Unhcr Deloitte Red Cross Bayer Allianz Erste Coca Cola Lufthansa Johnson And Johnson New Yorker Generali Kaercher Porsche

Potřebujete rychlý překlad?

Na druhé straně těchto webových stránek už čekají překladatelé a jen minutka je potřeba k tomu, aby se dali do práce!

Potřebujete náročnější službu?

Pokud jsou požadavky ohledně množství nebo obsahu překladů náročnější, kontaktujte nás, abychom se domluvili.

Zavolejte na 800 505 010
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>