Evropski sklad za regionalni razvoj

Siemens

23.04.2020
Siemens

Na světě je jen málo společností jako Siemens, jehož úspěšné podnikání je založeno na jedné straně na 173leté tradici a na druhé straně na nezastavitelném úsilí o inovace. Z vyspělých, dalekosáhlých myšlenek Wernera von Siemens, které tehdy, v dávném roce 1847, předběhly svou dobu, se Siemens stal lídrem na globálním trhu elektroniky a elektrotechniky.

Siemens je na srbském trhu přítomen už 133 let, přesněji od roku 1887, kdy se podílel na průkopnickém úsilí o elektrifikaci naší země.

První kroky, které společnost Alkemist v Srbsku provedla, jsou zcela spojeny se Siemensem. Jsme přesvědčeni o tom, že se tato společnost od první chvíle naší spolupráce pro nás stala ukazatelem toho, jak se ze dne na den zdokonalujeme a jakou úroveň služeb chceme poskytovat světovým společnostem stejného renomé.

Spolupráce se společností Siemens Bělehrad začala v roce 2008 a projekt od projektu nám společnost Siemens prokazovala stále větší a větší důvěru tím, že s námi spojila i svou továrnu na větrné generátory v Subotici, jakož další své společnosti, například Siemens Healthcare d.o.o. Bělehrad, Siemens Mobility d.o.o. Cerovac a Siemens Gas and Power d.o.o. Bělehrad.

Společnost Siemens Srbsko ve spolupráci s Institutem pro soudobé dějiny v Bělehradu vytvořila monografii „O krok před časem - 125 let společnosti Siemens v Srbsku“. Bohatě ilustrovaná monografie založená na historických skutečnostech podává přehled o dlouhodobém partnerství mezi srbskou ekonomikou a společností Siemens, jehož počátky sahají do 19. století, kdy se v Srbsku poprvé objevilo jméno Siemens.

Jsme obzvlášť hrdí na to, že nám Siemens dal důvěru a že jsme byli součástí tohoto velmi náročného projektu. Projekt vyžadoval úzkou spolupráci mezi kolegy ze Siemensu a našimi kolegy, protože jen tak jsme mohli společně pochopit hodnotu monografie a historii samotné společnosti Siemens. Monografii v srbském jazyce přečetli odborní lektoři, kteří se snažili porozumět poselství každé věty, dát jí správný tvar a zdůraznit hodnotu každého napsaného slova. Tým sedmi lidí, překladatelů, vedoucích projektů a rodilých mluvčích se podílel na projektu překladu monografie do angličtiny, která byla do tisku poslána až po několika revizích ve spolupráci se společností Siemens. https://www.siemens.rs/portal/onama/125-godina/

Dnes je spolupráce se společností Siemens komplexní, postavená na pevném základě, připravená pokračovat v podpoře jejich podnikání. Jsme tu, abychom se radovali z každého jejich úspěchu, abychom reagovali na všechny jejich potřeby, aby nás viděli jako svého dlouhodobého partnera. Jejich doporučení nám umožnilo spolupracovat se společností Siemens v Rakousku a Německu a s mnoha dalšími společnostmi, které vědí, že společnost Siemens oceňuje jen to nejlepší.

Děkujeme za vaši dvanáctiletou důvěru!

Sdílej

Buďte jedineční se společností Alkemist.

Objevte naše služby
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>