Evropski sklad za regionalni razvoj

Privredna banka Zagreb

22.04.2020
Privredna banka Zagreb

Akciová společnost Privredna banka Záhřeb je od svého založení v roce 1966 jednou z největších chorvatských bank. Dnes je členem skupiny Intesa Sanpaolo, jedné z největších bankovních skupin v Evropě.

PBZ získala pověst dynamické a moderní evropské banky, která neustále vyvíjí nové služby a platformy pro klienty 21. století. Již několik let vyvíjí jednu z nejvýznamnějších zákaznických služeb – vlastní aplikaci pro mobilní bankovnictví. Aplikace se na úrovni skupiny neustále vyvíjí a poté se překládá do chorvatštiny. V té chvíli se na scénu dostáváme my.

S PBZ úzce spolupracujeme tři roky, během nichž naším úkolem nebylo pouze překládat množství užitečných prvků a funkcí této aplikace, ale také přiblížit tuto aplikaci chorvatským uživatelům. Naším úkolem tedy není pouhý překlad, naším úkolem je lokalizace.

Pokud jde o lokalizaci softwaru, překladatelé si musí být vědomi jazykových a kulturních potřeb konkrétního trhu. Díky Transifexu, online překladové platformě určené k překladu často aktualizovaného obsahu, se náš tým překladatelů a projektových manažerů může v reálném čase spojit s inženýry, obchodníky a copywritery PBZ, aby zajistil co nejlepší uživatelský zážitek z aplikace.

Plodem této dlouhodobé spolupráce je mobilní bankovní aplikace pro Android, iPhone a - poprvé v chorvatské historii - Apple Watch, kterou oceňují nejen uživatelé, ale i IT profesionálové.

Přestože lokalizace softwaru může být náročná, zkušenosti dotýkající se jak technologií, tak jazyka nás naplno uspokojují. PBZ nám svěřila úkol postavit zákazníky na první místo. Jsme jim vděční za jejich důvěru a těšíme se na nové výzvy, kterým budeme společně čelit.

Sdílej

Buďte jedineční se společností Alkemist.

Objevte naše služby
Be informed about our news
Soglasje lahko kadar koli prekličete prek povezave, ki je navedena na koncu vsakega obvestila. V primeru preklica bomo vse zbrane osebne podatke izbrisali. Za podrobnejše informacije preberite našo politiko zasebnosti.
Subscribe" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="btn btn-orange btn-newsletter-subscribe" disabled>