Ceník tlumočení

Tlumočení je komplexní proces a cena je tedy závislá na řadě faktorů. Cena se odvíjí především od toho, jedná-li se o simultánní nebo konsekutivní tlumočení a záleží také na počtu jazykových kombinací.

K simultánnímu tlumočení je potřeba technika a dva tlumočníci, i pokud se jedná pouze o jednu jazykovou kombinaci. Pro konsekutivní tlumočení obvykle stačí jeden tlumočník a techniku nepotřebujete, protože se tlumočí “živě”.

PRONÁJEM TLUMOČNICKÉ TECHNIKY

Cena za pronájem tlumočnické techniky záleží na druhu akce a na:

  • počtu posluchačů, kteří potřebují sluchátka;
  • počtu jazykových kombinací (pro každou jazykovou kombinaci je potřeba kabina, v níž jsou obvykle dva tlumočníci, kteří se mění každých 15 až 20 minut);
  • velikosti sálu, který je potřeba ozvučit;
  • počtu řečníků, pro které jsou potřeba mikrofony nebo diskuzní jednotky;
  • délce trvání události (kolik hodin trvá tlumočení a kolik hodin je čekání);
  • počtu technických pracovníků, který závisí na počtu jazykových kombinací (pro více než dvě jazykové kombinace jsou potřeba dva technici).

Možnost: hosteska na rozdávání sluchátek.

Při objednání tlumočení a techniky Vám nabízíme službu „na klíč”, takže můžete všechny starosti přenechat nám. Na každé akci je přítomen i náš technický personál, který se stará o úspěšný průběh celé akce.

Pro veškeré další informace, kalkulaci, pronájem a poradenství při výběru techniky se obraťte na nás na telefonním čísle 800 505 010 nebo na info@alkemist.cz.