Ceník tlumočení

Tlumočení je komplexní proces a cena je tedy závislá na řadě faktorů. Cena se odvíjí především od toho, jedná-li se o simultánní nebo konsekutivní tlumočení a záleží také na počtu jazykových kombinací.

K simultánnímu tlumočení je potřeba technika a dva tlumočníci, i pokud se jedná pouze o jednu jazykovou kombinaci. Pro konsekutivní tlumočení obvykle stačí jeden tlumočník a techniku nepotřebujete, protože se tlumočí “živě”.

K dispozici Vám je informativní ceník, který Vám poslouží pro orientaci. Pro přesnou cenovou nabídku kontaktujte vedoucí pobočky Romanu Statníkovou na bezplatném telefonním čísle 800 505 010 nebo nám pište na info@alkemist.cz a my Vám připravíme nezávaznou nabídku se speciálními slevami.

PRONÁJEM TLUMOČNICKÉ TECHNIKY

Cena za pronájem tlumočnické techniky záleží na druhu akce a na:

  • počtu posluchačů, kteří potřebují sluchátka;
  • počtu jazykových kombinací (pro každou jazykovou kombinaci je potřeba kabina, v níž jsou obvykle dva tlumočníci, kteří se mění každých 15 až 20 minut);
  • velikosti sálu, který je potřeba ozvučit;
  • počtu řečníků, pro které jsou potřeba mikrofony nebo diskuzní jednotky;
  • délce trvání události (kolik hodin trvá tlumočení a kolik hodin je čekání);
  • počtu technických pracovníků, který závisí na počtu jazykových kombinací (pro více než dvě jazykové kombinace jsou potřeba dva technici).

Možnost: hosteska na rozdávání sluchátek.

Při objednání tlumočení a techniky Vám nabízíme službu „na klíč”, takže můžete všechny starosti přenechat nám. Na každé akci je přítomen i náš technický personál, který se stará o úspěšný průběh celé akce.

Pro veškeré další informace, kalkulaci, pronájem a poradenství při výběru techniky se obraťte na vedoucí pobočky Romanu Statníkovou na telefonním čísle 800 505 010 nebo na info@alkemist.cz.