Názory klientů

Zveřejňujeme pouze některé názory našich klientů. Pokud potřebujete další reference k překladům z Vašeho oboru, rádi Vám je poskytneme.

 

Amway

Alkemist nabízí rychlé, profesionální překlady a na vysoké úrovni. Jsou přizpůsobiví a my víme, že se na ně můžeme vždy spolehnout. Jsme potěšeni jejich pozorností a jsme si jisti, že si vysokou kvalitu svých služeb udrží.

 

 

basf_logo

Agentura nabízí především rychlé, přesné a kvalitní služby v oblasti překládání s velkým respektem k domluveným termínům, což nám jako klientovi umožňuje hladký průběh našich obchodních úkolů a povinností.

 

 

Všechny zadané úkoly a projekty jsou řešeny kvalitně, profesionálně a v zadaném termínu, což z Alkemist dělá spolehlivého a profesionálního obchodního partnera. Zvláště bychom chtěli upozornit na flexibilitu zaměstnanců Alkemist v rámci termínů plnění našich požadavků.

 

 

BSH

Doba reakce společnosti Alkemist je extrémně chvályhodná a rychlá. Kvalita jejich služeb je potvrzena trhem, z něhož NIKDY nepřišla žádná reklamace.
To, co se nám na agentuře Alkemist líbí nejvíce, je to, že nabízejí kompletní služby, ne pouze překlad, ale také úpravu textu a grafický design. Oceňujeme jejich inovativní a nezávislý přístup, který do projektů vnášejí, a s jakým plánují projekty nové.
Stručně řečeno, odpověď na naše požadavky jsme našli v překladatelské agentuře Alkemist: spolehlivost, rychlost a kvalita služeb spolu s příznivými cenami a profesionálním přístupem ke klientům.

 

 

Ericsson

Ericsson s.r.o Bělehrad s překladatelskou agenturou Alkemist už několik let úspěšně spolupracuje. Jsme spokojeni především s příjemným personálem a organizací, a také s výjimečným smyslem pro potřeby klienta a s plněním očekávání, i když jsou termíny pro překlad velmi krátké. Kvalita překladu je výborná a doteď jsme neměli žádné stížnosti. To, co je také důležité, je velký počet cizích jazyků, ze kterých a do kterých lze překládat, což je pro nás velice zásadní.

 

 

HIPP

Jsme velmi spokojeni se službami překladatelské agentury Alkemist, s profesionálním přístupem k práci, přesností a respektem ke klientovi. V naději, že budeme spolupracovat i do budoucna, Vám ještě jednou srdečně děkujeme.

 

 

johnson&johnson S překladatelskou agenturou Alkemist spolupracovala naše firma už několikrát a pokaždé potvrzují kvalitní služby a příznivé ceny. Při spolupráci vždy dodržují smluvené termíny a tím objednavateli umožňují bezstarostné jednání s partnery a plnění závazků partnera vůči ostatním. Právě proto si přejeme a doufáme, že taková spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

 

KENWOOD Limited

S překladatelskou agenturou Alkemist úspěšně spolupracujeme už dlouhá léta. Vyznačují se přesností, profesionalitou a kvalitní prací.

 

 

KIA

To, co chceme pochválit především, jsou mimo jiné odbornost, ochota a příznivá cena, korunou všeho je rychlá reakce, protože máme často urgentní objednávky. Vaše společnost nabízí správný poměr mezi “daným a získaným” a to je právě to, co potřebujeme. Určitě Vám i v budoucnu dáme svoji důvěru pro všechny nové projekty a rádi Vás doporučíme dále.

 

PFT Systems Vertriebs GmbH

Je mi velkým potěšením oznámit Vám, že moji klienti v Albánii byli velmi spokojeni s letáky, které jsem nechal přeložit do albánského jazyka prostřednictvím vaší agentury, a které byly distribuovány zainteresovaným klientům na mezinárodním veletrhu KLIK EXPO 2008 v Tiraně. Doufám, že toto byl pouze začátek naší úspěšné spolupráce.

 

 

Roche

Profesionální v každém smyslu!

 

 

SAATCHI

Překladatelskou agenturu  Alkemist charakterizují včasnost, spolehlivost a kvalita služeb, se kterou jsme velice spokojeni.

 

 

Siemens

Se spoluprací s firmou Alkemist jsme velmi spokojeni, především s kvalitou překladů, zejména s konzistencí dlouhých textů (brožur) a skutečností, že každý překlad projde korekturou. Zvláště bychom vyzdvihli velkou profesionalitu ve vztahu ke klientům, jakož i rychlost provedení služeb, což je v současném obchodním světě také velice důležitý faktor.

 

 

Sinalco

My jsme se spoluprací s Alkemist opravdu velice spokojeni. Jako první bychom zdůraznili profesionalitu. Vše se vyřizuje jednoduše a bez jakýchkoliv komplikací. Vyzdvihujeme zejména připravenost, že jejich tlumočník přijíždí k nám do Banja Vrujci. Ukázali se jako velmi profesionální, čehož si cení i zahraniční investoři a jejich překlady a chování byly samozřejmě na velmi vysoké úrovni.

 

 

Nejkratší slova chvály, které popisují vaší práci a efektivitu, jsou: rychlost, korektnost, přesnost.