,

ALKEMIST NABÍZÍ KONKURENČNÍ CENY PŘEKLADATELSKÝCH SLUŽEB DO 110 SVĚTOVÝCH JAZYKŮ

Nabízíme širokou paletu služeb, které jsou přizpůsobeny speciálním potřebám našich klientů, ať už se jedná o odborný překlad nebo kreativní překlad marketingových textů. Garantujeme, že za překlad nebudete nikdy platit více než je třeba.

Naše standardní ceny překladu záleží na jazykové kombinaci, úrovni služeb, délce textu a době vyhotovení. U delších textů Vám můžeme nabídnout příznivější ceny.

Texty překládají profesionální překladatelé, kteří je překládají do svého mateřského jazyka a mají nejméně tři roky zkušeností. Díky tomu si můžete být jisti, že vyhotovený překlad bude kvalitní. Všechny naše překladatelské služby zahrnují i bezplatnou korekturu a úpravu textu, o což se stará lingvista s odpovídající kvalifikací.

V Alkemist zahrnují všechny ceny celkový průběh realizace projektu, technickou podporu a použití našich technologií. Nabízíme i celou řadu doplňkových služeb jako jsou konferenční tlumočení a pronájem odpovídajícího vybavení, DTP, lokalizaci textu a internetový marketing v cizím jazyce.

Chtěli byste si o projektu detailněji promluvit nebo se informovat na naše ceny? Kontaktujte nás na bezplatném  telefonním čísle: 800 505 010 nebo nám napište na emailovou adresu info@alkemist.cz.