,

Překlady

V dnešním globálním světě jsou překlady neopomenutelným profesionálním prvkem. Spojují lidi z různých kultur a jazykových prostředí, kteří si během procesu dorozumívání, jako základního faktoru lidského rozvoje, chtějí vyměňovat různé znalosti, informace a názory na svět.

Překladatelská agentura Alkemist Vám nabízí rychlé a spolehlivé překladatelské služby do 110 světových jazyků. Dokonalost, profesionalita, zájem a společenská odpovědnost jsou vlastnosti, které jsou nám připisovány. Garantujeme Vám nejkvalitnější překlady z anglického, francouzského, německého, španělského, italského a dalších světových jazyků, protože vždy spolupracujeme s nejlepšími překladateli z různých částí světa, kteří mají speciální dovednosti a znalosti potřebné pro Váš obor překládání.

 

Naše činnost zahrnuje:

 

Dlouholeté zkušenosti a úzká spolupráce s našimi klienty nám umožnily, abychom si s nejnáročnějšími překladatelskými výzvami vždy věděli rady a abychom působili jako spolehlivý partner v procesu globální propojenosti. Díky síti 577 překladatelů v 81 zemích Vám nabízíme překladatelské služby všech typů textů.

Měsíčně zpracujeme přes 500 překladatelských projektů a nejčastěji překládáme z následujících oborů:

Všechny překlady zahrnují kontrolu a korekturu rodilým mluvčím jazyka, pro něhož je jazyk korektury mateřský, a který překlady přizpůsobuje kulturním a obchodním charakteristikám prostředí, v němž se budou překlady používat.

Pro informace a objednávky nám zavolejte na bezplatné telefonní číslo 800 505 010 nebo nám pošlete svůj text k překladu na info@alkemist.cz a naši projektoví manažeři Vám během několika minut připraví nezávaznou nabídku.