O společnosti

Alkemist je překladatelská agentura, která pod svojí střechou spojuje lingvisty a jazykové nadšence. Jsme tým vynikajících odborníků i milovníků jazyka a s velkým nadšením přijímáme každou novou překladatelskou výzvu, kterou nám zadáte, naše zkušenost zaručuje, že překlady vyhotovíme kvalitně a včas, s cílem, abyste s překladem neměli žádné starosti. Naší odměnou je Vaše důvěra a Vaše spokojenost po dokončení projektu. 

Překladatelská agentura Alkemist se od samého začátku své existence snaží pečovat a starat o písemné a ústní vyjadřování. Obklopeni týmem prvotřídních překladatelů, soudních tlumočníků, konferenčních tlumočníků a lingvistů nabízíme nejkvalitnější jazykové služby bez ohledu na zadanou překladatelskou výzvu. Přejeme si navázat s Vámi obchodní vztah, který bude založen na důvěře, a ulehčit Vám práci, nabídnout nejkvalitnější překladatelské služby, pokud je potřebujete a umožnit nejlepší pozici na zahraničním trhu.

Chápeme důležitost globální všudypřítomnosti, a proto se i my neustále rozšiřujeme. Jako Váš hlavní partner se přejeme splnit všechny vaše požadavky. Navštivte naše pobočky v Lublani, Záhřebu, Bělehradu nebo v Praze, kde Vás přivítají vedoucí kanceláří a pohovoří s Vámi u šálku dobré kávy. V chorvatské pobočce hledejte Mirnu Barišić, v Bělehradě se o Vás postarají Marija Mirković a Marija Jestrić, v Lublani Vás srdečně přijme ředitelka Saša Gorše a v Praze Marija Mirković.

Ve společnosti Alkemist je lidskost důležitou hodnotou. Prostředí, ve kterém se nacházíme, chceme vrátit tolik, kolik nám dává, a tak jsme za tímto účelem zřídili Nadaci Alkemist, která se nás všech bezprostředně týká. Financuje se z překladatelské činnosti, což znamená, že po každém dokončeném projektu darujeme část prostředků na pomoc těm, kteří to opravdu potřebují, nebo se podílíme na projektech pomoci, kterým velmi důvěřujeme.

Každý krok začíná jazykem. V Alkemist víme, čeho chceme dosáhnout a říct textem. Chápeme význam pojmů reakce a věrnosti, vážíme si času. Sloužíme dokonalosti a zajišťujeme Vám nejkvalitnější překlady, pokud je potřebujete.

Přesvědčte se o naší kvalitě!

 

Překladatelská agentura Alkemist
Národní 138/10, Nové Město
110 00 Praha 1

Bezplatné telefonní číslo: 800 505 010
GSM: 00420 778 714 700
E-mail: info@alkemist.cz
URL: www.alkemist.cz

DIČ: CZ03779211
IČ: 03779211